Przejdź do treści

Ginekologia estetyczna Radom

Ginekologia estetyczna jest to stosunkowo nowa, dynamicznie rozwijająca się dziedzina z pogranicza ginekologii i chirurgii plastycznej. Dzięki metodom chirurgicznym możliwe jest zwiększenie estetyki i funkcji narządów płciowych. 
Skutkuje to nie tylko poprawą uwarunkowań anatomicznych ciała kobiety, lecz także pozbyciem się kompleksów i barier psychicznych towarzyszących dotychczasowemu wyglądowi.
Ginekologia estetyczna daje kobiecie nowe możliwości stania się atrakcyjniejszą zarówno dla samej siebie jak i dla partnera.
Medycyna estetyczna to dziedzina, która zajmuje się zabiegami mającymi na celu poprawienie naszej urody. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że są to również zabiegi lecznicze, służące naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Dzięki nim podnosimy komfort życia i pozbywamy się uciążliwych problemów, które często są lekceważone w gabinetach lekarskich. Coraz częściej schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. Pacjent może uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zaliczamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Takimi nowoczesnymi procedurami leczenia z zakresu ginekologii estetycznej są wypełniania i rewitalizacje zewnętrznych narządów płciowych przy użyciu kwasu hialuronowego.

Dla kogo ginekologia estetyczna:

  • dla kobiet cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • dla kobiet nie w pełni usatysfakcjonowanych wyglądem swoich zewnętrznych narządów płciowych,
  • dla kobiet po porodach,
  • dla kobiet niezadowolonych z pożycia seksualnego.

Zakres proponowanych zabiegów jest szeroki i dotyczy wielu problemów kobiet w różnym wieku. Wskazaniem do wykonania niektórych bywają również względy zdrowotne.