Przejdź do treści

Październik - miesiąc świadomości walki z rakiem piersi

Jak podaje Krajowy Rejestr Nowotworów większość zachorowań na raka piersi dotyka kobiet powyżej pięćdziesiątego roku życia, ale przez ostatnie 3 dekady niemal dwukrotnie wzrosła zachorowalność na złośliwe nowotwory piersi wśród kobiet w wieku 20-49 lat. Liczby te są alarmujące. Niezbędne są więc profilaktyka i budowanie świadomości wśród kobiet, że tylko one same, aktywnie dbając o swoje zdrowie, mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia ewentualnej choroby. Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi.

Witamy ponownie

Informujemy, że w związku ze zniesieniem obostrzeń, od dnia 1-go czerwca wracamy do normalnego trybu pracy. Jednocześnie zapewniamy, że w dalszym ciągu przestrzegamy zaleceń odnośnie ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z rejestracją.

Zapraszamy do umawiania się na wizyty i badania.  

Ważna informacja

W związku z wprowadzeniem od dnia 14 marca 2020 r. - do odwołania, stanu zagrożenia epidemicznego, rosnącym zagrożeniem i panującą w Polsce pandemią koronawirusa o nazwie SARS – CoV – 2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów - informujemy, co następuje.

Subskrybuj Informacje dla pacjenta